Site Overlay

Opony Dębica navigator 2 175/65r14 – czy to się opłaca?

Opony Dębica navigator 2 175/65r14 pojawiły się na rynku już jakiś czas temu i od tego czasu zaskarbiły sobie sympatię wielu kierowców. Opony reprezentują raczej ekonomiczną półkę cenową, aczkolwiek ze względu na dobre parametry są w niej wysoko oceniane. Czy zdaniem kierowców opony z Dębicy navigator 2 175/65r14 warto polecać? Do kogo skierowane są te opony?

Testy opon Dębica navigator 2 175/65r14 i opinie kierowców

dębica navigator 2
Dębica Navigator 2

Kierowcy wskazują przede wszystkim na bardzo dobre parametry opon w porównaniu z ceną, za jaką są one dostępne. Według powszechnej opinii są to jedne z najlepszych opon w swojej klasie i śmiało można je porównywać z oponami klasy premium. Zwraca się przede wszystkim uwagę na doskonałą przyczepność opon zimą. Opony Dębicy sprawdzają się zimą równie dobrze, co opony typowo zimowe, co jest ich ogromnym atutem. W kwestii używania opon latem najczęstsze opinie są pozytywne, choć z oczywistych względów zużycie będzie większe niż w przypadku opon typowo letnich. Opony mają bardzo dobre parametry długości hamowania na mokrej nawierzchni, dzięki czemu uważane są za opony zapewniające bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Kto najbardziej skorzysta na ogumieniu Dębica navigator 2 175/65r14?

Na oponach Dębicy skorzystają przede wszystkim osoby poszukujące tanich, ale niezawodnych opon do regularnej jazdy zarówno latem, jak i zimą. W zimie zapewniają dobrą przyczepność, a latem świetne prowadzenie pojazdu. Opony przeznaczone są raczej dla osób, którym szaleństwa na drodze i mocno agresywna jazda są obce.