Site Overlay

Duża prędkość

Ogromna prędkość to coś co wszyscy fani motoryzacji uwielbiają. Dlatego też wiele osób odwiedza co najmniej kilka razy w roku tory wyścigowe, na których można się mocno wyszumieć i dać sobie dużą dawkę pozytywnych emocji. Tor wyścigowy Pszczółki możliwy do obejrzenia w Go-Racing to idealne miejsce do spędzenia odrobiny wolnego czasu. Można na nim bowiem wynająć wiele ciekawych samochodów, które posiadają ogromną moc silnika i są w stanie dać nam wiele satysfakcji. Jazda sportowym samochodem wymaga jednak wysokiej umiejętności prowadzenia pojazdów.

Tor wyścigowy na Pomorzu

Lokalizacja toru wyścigowego Pszczółki sprzyja temu, by zjawiały się tam osoby z całego Trójmiasta, a także pozostałej części północnej Polski. Tor jest jednym z najbardziej nowoczesnych, dlatego przyciąga również tych, którzy dopiero uczą się szybkiej jazdy i starają się nabyć większe umiejętności. Na opisywanym torze można wynajmować rewelacyjne samochody, które już na sam widok powodują szybsze bicie serca i sprawiają, że chcemy się nimi od razu przejechać. 

Czas okrążenia

Pomiar czasu okrążenia na takich miejscach jak tory wyścigowe jest ogromnie ważny i nie mogło go oczywiście zabraknąć także na Pszczółkach. Możemy więc cały czas obserwować swoje postępy i starać się wyciągać wnioski z przejechanych okrążeń. Modne jest również podglądanie toru jazdy osób, które osiągają danego dnia najlepsze wyniki i staranie się naśladować ich styl jazdy. Często jednak styl jazdy mistrzów kierownicy jest ciężki do naśladowania i potrzeba na to wielu lat.