Site Overlay

Co oferuje tor łódź?

Są marzenia, których spełnienie wymaga sporego wysiłku i często jeszcze większych pieniędzy. Do tych marzeń jednak nie należy jazda na prawdziwym torze wyścigowym. Spełnienie tego marzenia jest prostsze niż się wydaje, a jednym z miejsc, które to umożliwia jest Tor Łódź.

Łódzkie miasto motoryzacji

Łódź leży praktycznie w centrum naszego kraju, znajduje się tam wiele fajnych rzeczy a między innymi wspaniały tor. Ale w Łodzie można też poczuć smak prawdziwej sportowej jazdy. Tor łódź to 1050 metrów doskonałej betonowej nawierzchni, a żeby nie było po drodze czekają na kierowców 3 zakręty.

tor wyścigowy Łódź

Co ważne, by spróbować swoich sił w na łódzkkim torze nie są wymagane żadne specjalne uprawnienia, nie trzeba posiadać licencji kierowcy rajdowego, wystarczy prawo jazdy i można wsiadać. Z toru można skorzystać własnym samochodem, ale to nie jedyna opcja. Na miejscu można również skorzystać z jednego z dwudziestu aut sportowych. Oczywiście przejazd takim autem, a nie swoim własnym, to dodatkowe koszty, ale czego się nie robi dla odrobiny adrenaliny. Sprawdź https://autonator.pl/tor/lodz.

Tor łódź – nie tylko emocje i adrenalina

Choć wiele osób trafia na tory wyścigowe by móc legalnie wcisnąć gaz do dechy, to nie jest miejsce jedynie dla fanów szybkiej jazdy. Na takim torze jak ten w Łodzi można też doskonalić swoje umiejętności jazdy. Prowadzone są tam zarówno szkolenia techniki jazdy jaki i treningi dla kierowców prowadzące pojazdy uprzywilejowane, w tym dla służb specjalnych.