Site Overlay

BMW 1 leasing – dla kogo taka oferta?

BMW 1 w ostatnim czasie cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów. Samochód ten bezapelacyjnie przekonuje do siebie wszystkich fanów szybkich, sportowych aut, którzy chcą się pewnie poczuć na drodze. Dlaczego warto zdecydować się na ten model i jak najlepiej go kupić? Poniżej podpowiedź.

BMW 1 leasing – dla kogo taka oferta?


BMW 1 leasing to oferta przeznaczona dla właścicieli firm, przedsiębiorców oraz biznesmenów, którzy poszukują, wygodne, komfortowego auta z klasą. Wiele takich osób spędza obecnie sporo godzin za kółkiem, dlatego też potrzebują oni samochodu niezawodnego, który sprawdzi się zarówno w jeździe po mieście, jak i przy dłuższych trasach. Model ten na pewno zaspokoi kierowców, którzy chcą mieć efektowne, stylowe auto, które pomimo upływających lat, cały czas będzie dobrze się prezentowało.

Nowy model prosto z salonu


BMW 1 może pochwalić się mocnym silnikiem (d 95 do 340 koni), dzięki czemu na trasie można uzyskać prędkość nawet do 250 km/h. Dodatkowo, klienci mają możliwość wyboru silnika benzynowego lub diesla. Ponadto, w modelu tym nie zabrakło udogodnień, z których chętnie korzystają kierowcy. Wybierając model w wyższym standardzie, można cieszyć się wówczas między innymi: skórzanym, eleganckim wnętrzem, otwieraniem i zamykaniem drzwi auta poprze smartfon, czujnikiem parkowania, pakietem dodatkowych schowków, elektrycznie regulowanymi i podgrzewanymi lusterkami zewnętrznymi, zestawem głośnomówiącym Bluetooth z interfejsem audio USB oraz zestawem sześciu głośników stereo o mocy 100W.

BMW serii 1 dostępne w leasingu na https://bmwdirect.pl/model/seria-1,hatchback