Site Overlay

Czyścimy auto kosmetykami Swissvax

Swissvax ma w swojej ofercie szeroki wybór kosmetyków do pielęgnacji samochodów. Firma ta przygotowała produkty zarówno dla kompletnych amatorów, jak i profesjonalistów.

Preparaty takie jak Swissvax Shield używane są przeważnie w salonach autodetailingowych, ale w ofercie znaleźć można wiele innych kosmetyków samochodowych, jakie wykorzystać będziemy mogli we własnym garażu.

Wykorzystując produkty firmy Swissvax możemy w prosty sposób wyczyścić skórzaną tapicerkę. Jak to zrobić? W pierwszej kolejności starannie odkurzamy całe auto, szczególną uwagę zwracamy na tylne kanapy. W narożach znaleźć można sporą ilość brudu.

Później nanosimy preparat czyszczący i za pomocą gąbki delikatnie szorujemy tapicerkę. Na koniec nacieramy skórę środkiem służącym do konserwacji i gotowe.

Chcąc zadbać o zewnętrzne części naszego pojazdu , warto zastosować wosk Swissvax. Oczywiście najlepiej byłoby wykorzystać Swissvax Shield, ale jest to produkt bardzo drogi i przeważnie zarezerwowany dla profesjonalistów. Po wymyciu samochodu przechodzimy do nanoszenia preparatu na lakier samochodu. Warto wiedzieć, że polerowanie możemy rozpocząć w momencie, gdy wosk całkiem wyschnie.

Całość prac przy pielęgnacji samochodu jest czasochłonna, ale efekt wart jest każdej minuty, jaką tracimy na czyszczenie naszego pojazdu. Stosując markowe produkty, takie jak wosk Swissvax, jesteśmy w stanie uzyskać efekt zbliżony do profesjonalnych zabiegów autodetailingowych, które nie są przecież tanie. Pamiętajmy jednak, że tanie kosmetyki dostępne w marketach i sklepach motoryzacyjnych mogą nie zapewnić tak dobrego efektu.