Site Overlay

Jazda po torze – doskonały pomysł na prezent dla mężczyzny

Prawie każdy mężczyzna czasem marzy o tym, aby poczuć się prawdziwym  kierowcą sportowego auta wyścigowego. Przejazd z brawurową prędkością po torze samochodowym to świetna zabawa  zapewniająca mnóstwo adrenaliny oraz niezapomniane wrażenia. 

Tor wyścigowy Łódź – niezapomniane wrażenia dla każdego mężczyzny 

Nowoczesny tor wyścigowy w Łodzi jest przeznaczony zarówno dla samochodów osobowych jak i motorów  i gokartów. Jego niewątpliwą zaletą jest znakomite położenie, bowiem leży on w centralnej części Polski. 

Jest to jedyny obiekt w całym województwie łódzkim, który umożliwia szybką oraz w pełni bezpieczną jazdę wybranym pojazdem samochodowym. Tor w Łodzi wchodzi w skład Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy. 

Posiada on asfaltową nawierzchnię o długości 1050 metrów oraz  szerokości od 8 do 12 metrów. Służy on nie tylko do doskonalenia techniki jazdy, lecz także jest świetną rozrywką dla fanów szybkiej jazdy samochodowej. Wyposażając sportowy samochód  swych marzeń na torze tym można osiągać zawrotne prędkości.  

Brawurowa jazda po torze wyścigowym – idealny pomysł na prezent dla mężczyzny

Wybór samochodów sportowych przeznaczonych do jazdy po torze jest ogromny. Sportowe Ferrari F430, Nissan  GT-R czy legendarny Lamborghini Gallardo to tylko niektóre z oferowanych aut. 

Ponadto dla fanów ekstremalnych emocji polecane są odkryte bolidy, czyli KTM X-Bow oraz Ariel Atom. Te niezawodne maszyny osiągają przy masie nieprzekraczającej 800 kilogramów moc około 300 KM.  

Aby sprawić niesamowitą niespodziance swemu ukochanemu mężczyźnie wystarczy zakupić voucher uprawniający do jazdy po torze. Jest to idealny pomysł na prezent urodzinowy czy imieninowy dla męża, chłopaka, syna czy ojca. Doznane na torze wrażenia z pewnością zostaną zapamiętane na długie lata.