Site Overlay

Weekend w Krakowie

Kraków to jedno z miast, których nie trzeba przedstawiać praktycznie nikomu w Europie. Jest to nasza była stolica kraju i piękne architektonicznie miejsce, którego zazdroszczą nam turyści z całego świata i odwiedzają każdego roku w wielomilionowych liczbach. Oczywiście na zwiedzenie całego Krakowa i okolic potrzebny jest co najmniej cały weekend i jeden dzień to zdecydowanie zbyt mało, dlatego też mnóstwo osób wybiera się do naszego Krakowa właśnie na weekend.

Poruszanie po mieście

wypożyczalnia samochodów kraków balice

Poruszanie się po Krakowie jest bardzo proste za pomocą szeroko dostępnej komunikacji miejskiej. Do najważniejszych atrakcji możemy dojechać zarówno tramwajami jak i autobusami podmiejskimi. Jednakże wiele osób chce wybrać się nieco dalej i zwiedzić więcej miejsc w Małopolsce, które są polecane w wielu poradnikach o Krakowie i Polsce. Dlatego też idealną opcja dla takich osób jest wypożyczenie samochodu.

Wypożyczalnia samochodów Kraków lotnisko

Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Krakowie zaraz po wylądowaniu w mieście jest jedną z najbardziej popularnych i często praktykowanych transakcji. Turyści z całego świata, którzy mają plan zwiedzania miasta wypożyczają samochód od jednej z firm i mogą za jego pomocą dotrzeć między innymi do Oświęcimia, w której niecałe 100 lat temu doszło do wielu ogromnych tragedii. Historia świata mocno interesuje wiele osób i za pomocą wypożyczonego auta można się szybko i sprawnie dostać w takie miejsca.