Site Overlay

Decyduj o sobie – wynajmij samochód

Brak możliwości przyjechania do Krakowa własnym samochodem nie musi skazywać nas na korzystanie ze środków zbiorowego transportu. Jeżeli pragniemy poczuć prawdziwą wolność przemieszczając się przez miasto powinniśmy zastanowić się nad wynajmem samochodu.

Komfort niskim kosztem

wynajem samochodów Kraków

Wypożyczenie samochodu w Krakowie wiąże się ze znacznie niższymi kosztami, aniżeli może się nam wydawać. Ostateczna cena wynajętego pojazdu będzie uzależniona między innymi od takich czynników jak:

  • klasa wynajętego samochodu,
  • okres korzystania z pojazdu,
  • ilość przejechanych kilometrów.

W praktyce oznacza to bardzo dużą rozpiętość cenową, którą może zaoferować wypożyczalnia samochodów Kraków nie jest wyjątkiem pod tym względem. Najtańsze, ale równocześnie komfortowe modele samochodów mogą być wynajęte za 150 -200 zł za dobę. Z kolei najdroższa luksusowe auta mogą wiązać się z wydatkiem rzędu 1000 – 1200 zł za dzień użytkowania.

Kto może wynająć samochód

Praktyce nie każdy może skorzystać z oferty wypożyczalni samochodów w Krakowie. Aby być do tego upoważnionym powinniśmy posiadać prawo jazdy. Ponadto duża część punktów wynajmujących samochody wymaga od klientów ukończenia 25 roku życia. Jeżeli jednak spełniamy te wymagania będziemy mogli skorzystać z oferty.