Site Overlay

W jaki sposób można podnieść umiejętności jazdy samochodem?

Niestety nawet najlepszemu kierowcy może przydarzyć się kolizja albo wypadek na drodze. Aby ograniczyć ryzyko takich zdarzeń warto cały czas szkolić swoje umiejętności, co niestety nie zawsze jest prostym zadaniem. Na szczęście w ostatnim czasie można skorzystać z pomocy profesjonalnych torów wyścigowych, a dokładniej mówiąc z usług Ośrodków Doskonalenia Techniki Jazdy.

Jaki tor wybrać?

Godny polecenia jest przede wszystkim tor wyścigowy Ułęż, który jest jednym z najdłuższych w Polsce. Jest to doskonałe miejsce nie tylko do organizowania szkoleń, ale również do organizowania profesjonalnych imprez motoryzacyjnych. Na torach wyścigowych organizuje się również specjalistyczne testy motoryzacyjne, dlatego też cieszą się one dużym zainteresowaniem. Odwiedzając tor wyścigowy Ułęż można skorzystać nie tylko z profesjonalnych płyt poślizgowych, ale również z torów motocyklowych i torów do jazdy off-road. 

Idealny tor dla pasjonatów szybkiej jazdy

Tor Ułęż to 2,5-kilometrowa trasa, która zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych i najbardziej wymagających osób. Kierowcy mają do dyspozycji pięć wymagających zakrętów i liczne proste, na których można osiągnąć naprawdę niesamowite prędkości. Szybką jazdę w bezpiecznych warunkach gwarantuje niezawodna nawierzchnia. Moto Park Ułęż to jedno z tych miejsce w Polsce, które koniecznie musi odwiedzić każdy zagorzały miłośnik motoryzacji. Warto na bieżąco śledzić organizowane tam eventy, dzięki czemu będzie można przeżyć niesamowitą przygodę.