Site Overlay

Dlaczego warto wybrać się na tor Krzywa we Wrocławiu?

Koniecznie trzeba mieć świadomość, że tor Krzywa we Wrocławiu jest zupełnie świeżym projektem na rynku motoryzacyjnym. Warto również zaznaczyć, że obiekt został zbudowany na terenie, gdzie wcześniej znajdowało się lotnisko. Tor dysponuje zatem w pełni asfaltową nawierzchnią. Dlaczego warto wybrać się w to miejsce?

Gdzie dokładnie znajduje się tor krzywa Wrocław?

Tor Krzywa jest umiejscowiony w okolicach autostrady A4 na wysokości miejscowości Bolesławiec. Godny uwagi jest również fakt, że dojazd do stolicy województwa dolnośląskiego z omawianego miejsce będzie zajmowało około 60 minut.

Lokalizacja wyróżnia się również bardzo rozbudowaną siecią dróg dojazdowych. W ten sposób można bardzo szybko i sprawnie dojechać na tor praktycznie z każdego zakątka Polski.

Dlaczego warto wybrać się na tor Krzywa we Wrocławiu?

Należy zdawać sobie sprawę, że omawiany tor Krzywa jest byłym torem Pixers Ring. Kierowca będzie miał zatem możliwość poczucia najlepszych możliwych emocji towarzyszących podczas jazdy sportowym samochodem. Kompleks ponadto znajduje się na ogromnej powierzchni wynoszącej aż 10 ha

Warto również zaznaczyć, że najdłuższa prosta wynosi 700 metrów. Z kolei szerokość toru to 8 metrów. Kierowcy będą mieli możliwość nie tylko sprawdzenia, ale również podszkolenia swoich umiejętności jazdy szybkimi samochodami aż na 11 zakrętach. Jazda na torze będzie nie tylko przyjemnym, ale również emocjonującym przeżyciem.