Site Overlay

Dlaczego warto wybrać się na tor słomczyn?

Warto mieć świadomość, że tor słomczyn z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród kierowców. Nie wszyscy miłośnicy motoryzacji jednak wiedzą dlaczego warto przynajmniej raz w życiu wybrać się na wspomniany obiekt.

Jakie są największe zalety toru słomczyn?

Należy przede wszystkim zdawać sobie sprawę, że obiekt zlokalizowany jest w okolicach 40 km od centrum stolicy Polski. Koniecznie trzeba również zaznaczyć, że obecnie jest to jeden z najbardziej znanych torów wyścigowych w Polsce. Zdecydowanie najczęściej wymienianym atutem wspomnianego obiektu są organizowane imprezy rallycrossowe.

Ponadto tor przeszedł ogromną metamorfozę i bez żadnego problemu może gościć najbardziej profesjonalne imprezy motoryzacyjne w kraju. Można wybrać się na nie z całą rodziną. Jest to zdecydowanie lepsza opcja niż siedzenie w weekend przed telewizorem. Godny uwagi jest również fakt, że osoby uczestniczące w imprezie będą miały do dyspozycji różne konfiguracje, które umożliwią na wykorzystanie pełnego potencjału najszybszych samochodów sportowych.

Dlaczego jeszcze warto wybrać się na tor słomczyn?

Omawiany tor oczywiście wyróżnia się także niezwykłą infrastrukturą. Zlokalizowany jest bardzo blisko centrum Warszawy. Nie można zapomnieć także o historycznej otoczce wokół omawianego obiektu. Praktycznie każda osoba, która pasjonuje się samochodami będzie miała możliwość spełnienia swoich motoryzacyjnych marzeń. Eventy o tematyce motoryzacyjnej odbywają się na obiekcie przynajmniej kilka razy w roku.

Tor Słomczyn – odwiedź z Autonator.pl