Site Overlay

Zakup części do aut Land Rover nie jest łatwy.

Zakup części do samochodu wielu osobom wydaje się dziecinnie prosty. Tak jest w przypadku samochodów popularnych, do których w sklepach motoryzacyjnych czy w Internecie można kupić dowolną część. Problem pojawia się przy autach mniej znanych. Przykładem jest tu marka Land Rover.

Kultowy samochód terenowy.

Land Rover od lat uznawany jest za kultowy samochód terenowy. Niestety w naszym kraju na tyle niepopularny, że zakup części jest sporym wyzwaniem. Oczywiście do aut młodszych części Land Rover można zakupić u dealera tej marki. Jest drożej, ale dostępne są praktycznie wszystkie elementy tych pojazdów. Problem pojawia się przy pojazdach starszych a szczególnie zauważalny jest w przypadku Land Roverów z lat 90-tych. Oczywiście i tu warto zapytać u dealera ale z dostępnością elementów do starszych Land Roverów może być kiepsko.

Internet przede wszystkim.

Posiadacze starszych pojazdów tej marki, części zamiennych do swoich pojazdów powinni szukać w Internecie. Na polskich stronach internetowych często są do znalezienia, większy wybór jednak jest na stronach zagranicznych. Tam można kupić praktycznie każdą część. Oczywiście na jej otrzymanie trzeba będzie trochę poczekać, jednak dostawa z reguły nie wiąże się z wielotygodniowym oczekiwaniem.