Site Overlay

Dlaczego warto wybrać się na tor Ułęż?

Warto wiedzieć, że tor Ułęż z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Dlaczego rekomendowane jest odwiedzenie wspomnianego obiektu?

Możliwość uczestniczenia w licznych Imprezach i wydarzeniach motoryzacyjnych

Tor wyścigowy Ułęż jest funkcjonalny i nowoczesny. Obiekt umożliwia bowiem na zrealizowanie praktycznie każdego wydarzenia motoryzacyjnego. Osoby zainteresowane mogą także skorzystać z bardzo bogatej oferty szkoleń jazdy sportowymi samochodami prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów.

Ponadto na torze regularnie odbywają się różnego rodzaju eventy motoryzacyjne. Należy do nich zaliczyć zloty samochodów czy wyścigi. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że omawiany tor pozwala na pokazy ekstremalnej jazdy.

Gdzie dokładnie zlokalizowany jest tor Ułęż?

Tor znajduje się na terenie byłego lotniska wojskowego. Mieści się w miejscowości Nowodwór. Do atutów obiektu należy oczywiście zaliczyć spokojne i malownicze położenie. Tor charakteryzuje się także świetnym połączeniem z większymi miastami. Dogodna lokalizacja powoduje, że eventy motoryzacyjne zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Na obiekcie znajduje się również zaplecze gastronomiczne czy konferencyjne.