Site Overlay

Sportowe buty motocyklowe Daytona dla wymagających motocyklistów

Firma Daytona ma w swojej ofercie sprzedażowej bardzo wiele sportowych butów, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wybrednych i najbardziej wymagających motocyklistów. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo na które modele warto postawić w pierwszej kolejności.

Jakie buty marki Daytona wybrać?

Dla miłośników super szybkich motocykli zdecydowanie najlepszym wyborem są oryginalne buty Daytona Arrow Sport GTX. Jest to idealny wybór dla tych osób, które stawiają na precyzję przekazywania dźwigni zmiany biegów oraz hamulców. Buty sportowe wbrew pozorom są bardzo lekkie, wygodne i co najważniejsze znacząco zwiększają bezpieczeństwo podczas jazdy.

Jakość wykonania ma znaczenie

Buty motocyklowe Daytona w całości wykonane są z miękkiej skóry bydlęcej. Na szczególną uwagę zasługuje także membrana klimatyczna GORETEX, która nie tylko zapewnia odpowiednią ochronę przed wodą, ale również pozwala oddychać. Wewnątrz buta znajduje się z kolei wyściółka tekstylna, która składa się z mieszanki poliamidu i poliestru. Jeżeli chodzi o samą podeszwę, to jest ona wykonana w całości z wysokiej jakości gumy, która posiada charakterystyczny bieżnik. Oryginalne buty motocyklowe Daytona Arrow Sport GTX posiadają dwa zamki błyskawiczne z boku, dzięki czemu nie ma problemu z zakładaniem i zdejmowaniem obuwia. Na samym końcu warto wspomnieć o wstawkach odblaskowych, które znacząco zwiększają bezpieczeństwo na drodze. Mało osób zdaje sobie sprawę także z tego, że podeszwa wewnętrzna wzmocniona jest specjalną wkładką stalową cynkowaną ogniowo.