Site Overlay

Leasing – na czym polega?

Od kilku lat jedną z popularniejszych form nabycia auta jest leasing. Najczęściej opcja ta stosowana jest przez duże i średnie firmy, której przedsiębiorcy dzięki uproszczonej procedurze nie są zobowiązani do przedstawiania dokumentów finansowych. Coraz częściej na ten rodzaj umowy decydują się także młode spółki. Jednak ze względu na wejście ich na rynek wiąże się to z podwyższoną opłatą wstępną.

Inne czynniki mające bezpośredni wpływ na ostateczny koszt to cena wyjściowa wybranego pojazdu, wysokość wpłaty własnej, czas trwania umowy (maksymalny – 5 lat) oraz roczny limit kilometrów.

BMW X5 w leasingu – czy warto?

Obecnie, leasing oferuje swoim klientom wiele firm. Szczególną popularnością tej formy umowy cieszą się producenci niezawodnej serii samochodów osobowych typu SUV klasy wyższej – BMW X5. Model charakteryzuje niezawodność, niezwykły komfort jazdy oraz bogate wyposażenie wnętrza. Sprawdza się zarówno podczas dłuższych tras, jak i w przypadku jazdy na mieście, związanej nierzadko z utrudnieniami w postaci korków występujących zwykle w godzinach szczytu. BMW X5 w leasingu to opcja dedykowana dla wszystkich przedsiębiorców, którzy pragną wyróżnić się z tłumu oraz zyskać prestiż i uznanie w oczach innych, a wszystko to za sprawą mocnego silnika, dodatkowych akcesoriów oraz niezwykle luksusowego wyglądu auta. Ponadto wybór leasingu w przypadku tego pojazdu niesie ze sobą mnóstwo innych zalet. Do najważniejszych należy zaliczyć atrakcyjną cenę, zdecydowanie korzystniejsze warunki niż w przypadku innej formy kredytowania w banku, a także możliwość obniżenia podatku oraz indywidualnego ustalenia wysokości rat. Oprócz tego niewątpliwym atutem jest minimum formalności i brak zaawansowanych zabezpieczeń.

BMW X5 leasing dostępny na https://bmwdirect.pl/model/x5,suv