Site Overlay

DB Killer a skutecznie wytłumiony hałas w motocyklu

Choć dźwięk silnika motocykla przez wielu fanów motoryzacji jest porównywalny z najpiękniejszą oraz bardzo ekscytującą muzyką, to w wielu przypadkach jest zbyt głośny i wówczas zakłóca bezpieczeństwo podczas jazdy. Dla takich motocykli dedykowany jest db killer, który doskonale redukuje hałas.

Jak zredukować hałas w głośnych motocyklach?

Brawurowa jazda motocyklem to ulubione zajęcie tysięcy fanów motoryzacyjnych. Niestety, jeżdżąc na maszynie generującej bardzo duży hałas, każdy motocyklista jest narażony nie tylko na dyskomfort, lecz także w przypadku kontroli policji na wysoki mandat. Jazda głośno ryczącymi motorami jest bardzo surowo karana za granicą.

W celu uniknięcia tak niekomfortowych sytuacji warto zamontować taką część, która skutecznie zredukuje hałas wydobywający się z rury wydechowej.

Czym charakteryzuje się DB Killer?

Obecnie na można rynku motoryzacyjnym można bez problemu znaleźć bardzo skuteczne części, dzięki którym można w znacznym stopniu zredukować poziom hałasu wytwarzany przez głośny motocykl.
Dzięki temu zarówno kierowca, jak i pasażer mogą odczuć sporą różnicę, a jazda jest wówczas o wiele bardziej bezpieczna i komfortowa.

DB Killer to niezawodna część potrafiąca doskonale wytłumić hałas w każdym motocyklu. Produkty te mają różne wymiary, dzięki czemu można je w łatwy sposób dopasowywać do różnorodnych średnic wydechów znajdujących się w poszczególnych modelach.

Jeśli zdarzy się sytuacja, że żaden dostępny na rynku DB Killer nie pasuje tłumika posiadanego jednośladu, to wówczas warto założyć tuleje dystansującą, która potrafi równie dobrze wytłumić hałas.