Site Overlay

Tor samochodowy w Łodzi

Oderwanie od powolnej jazdy po mieście i kierowanie szybkim pojazdem jest dostępne tylko na torze wyścigowym. Jest to jedyny taki obiekt w województwie łódzkim, możliwa jest jazda sportowymi motocyklami i samochodami. Na miejscu dostępna jest jazda z wykwalifikowanymi instruktorami. Ponieważ zasady kierowania autami przy dużej prędkości różni się znacznie. Nauczą oni kierowców zachowania w ekstremalnych kierunkach, na przykład: na śliskiej nawierzchni, podczas poślizgu i szybkiej jazdy itp. Tor wyścigowy Łódź ma 1050 metrów asfaltu. Idealnym prezentem dla miłośników jazdy, będzie zakup vouchera prezentowego.

Wiele pojazdów do wynajęcia

Na torze można wynająć różne samochody sportowe, np. Lamborghini, BMW, Audi, Mitsubishi, Porsche itp. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, ponieważ do wyboru jest wiele różnych modeli i marek. Każdy znajdzie tam pojazd, którym chciałby się przejechać na torze Łódź https://devil-cars.pl/tor/lodz.

Możliwości na torze

Do wyboru w ofercie jest ilość okrążeń, które klient chce przejechać, oraz miejsce w samochodzie (jazda jako kierowca lub pasażer). W czasie prowadzenia samochodu odpowiednio doświadczeni instruktorzy będą kontrolowali bezpieczeństwo kierującego. Dla fanów jazdy terenowej idealnym wyborem będzie jazda offroadowa. Przed jazdą należy przygotować odpowiednią odzież, pozwalającą ochronę przed błotem, wodą i piaskiem. Jest to wyzwanie dla prawdziwych mężczyzn. Ciekawym wyborem może być pojedynek dwóch aut, polega on na kierowaniu dwoma pojazdami i poznanie ich prawdziwych osiągów.