Site Overlay

Leasing BMW X3

Leasing, to długoterminowe wynajęcie samochodu na comiesięczne raty. Leasing może trwać zazwyczaj do 5lat (60 miesięcy). Więc gdy chcemy zdecydować się na leasing powinniśmy mieć źródło dochodu dzięki któremu będziemy mogli korzystać z leasingu.

W dzisiejszych czasach leasing staje się coraz bardziej popularny ze względu małą ilość formalności, krótki czas oczekiwania na decyzję, możliwość otrzymania dodatków i wiele innych. BMW X3 jest idealnym wyborem, dla każdego, ponieważ jest to samochód bardzo cenionej za marki, która istnieje na rynku od ponad 100 lat. BMW produkuje od początku swojego istnienia samochody, których wszystkie elementy są bardzo porządnie wykonane. X3 ma modne nadwozie typu SUV, oraz elegancki design.

BMW dało do wyboru 4 modele wyposażenia, które stoi na bardzo wysokim poziomie: standardowy, xLine, Luxury Line, M Sport. Wnętrze pojazdu stoi na wysokim poziomie i można poczuć się w nim jak w limuzynie, dzięki wygodnym fotelom, klimatyzacji trzystrefowej, system kamer 360, nawigacji. Samochód BMW X3 posiada inteligentny napęd na cztery koła xDrive. Silnik w najlepszej konfiguracji ma pojemność skokową 3L 6 cylindrów i 24 zawory, jego moc to 260KM, a do 100km/h rozpędza się w 4,8s.

Samochód w cyklu mieszanym na 100km spala około 10L. Istnieje możliwość, aby BMW X3 miało napęd hybrydowy, którego dane techniczne to: moc silnika spalinowego: 292KM, moc silnika elektrycznego: 109 KM, 4 cylindry i 16 zaworów, pojemność silnika: 2L, przyśpieszenie do 100km/h trwa 6,1s. Jest to bardzo nowoczesny i ekonomiczny. Samochód ten jest często polecany przez jego użytkowników. X3 można spotkać w wielu kolorach lakieru takich jak: biały, czarny, srebrny, szary, niebieski, złoty. Samochód posiada skrzynię biegów, która posiada wiele trybów jazdy, od sportowej, po ekonomiczną.