Site Overlay

Samochód jaguar f pace

Każdy uwielbia szybkie a przy tym bezpieczne samochody, w których zmieści się cała rodzina. Dla osób, które szukają takiego samochodu połączonego z wygodą to Jaguar f pace to świetny wybór dla niego. 

Jaguar f pace to model jaguara produkowany od 2016 roku. Jest to samochód typu SUV, który jest dostępny w kilku modelach, może jeździć na paliwo: benzyna, hybrydowe lub diesel. Możliwy jest również modelu o wzbogaconym wnętrzu. 

Wyposażenie

Modele f pace jaguara zostały wyposażone w najwyższej jakość sprzęty takie jak: ekran dotykowy, nowy wyspecjalizowany system audio, sztuczna inteligencja i wyświetlacz przyzierny wyświetlający najważniejsze dane pojazdu np. prędkość, bieg czy wskazówki nawigacji na przedniej szybie. Samochód ma możliwość jonizacji powietrza w kabinie, dzięki czemu powietrze wewnątrz jest świeże i wolne od zarazków. Bezprzewodowe ładowanie urządzeń wyposażone we wzmacniacz sygnału telefonu umożliwia ładowanie zgodnych smartfonów bez konieczności stosowania przewodów lub stacji dokującej.

Bezpieczeństwo i praktyczność

Jaguar f pace jest bardzo bezpiecznym samochodem dzięki systemowi wspomagania kierowcy, który pomaga w jeździe po mieście czy w trasie, a także podczas parkowania. Inteligentny system Pixel dopasowuje szerokość i jasność świateł do pory dnia i prędkości jazdy oraz ogranicza możliwość oślepienia innych kierowców. Bagażnik w jaguarach f pace jest bardzo pojemny, może pomieścić do 778 litrów, przy komplecie pasażerów. 

Jaguar f pace jest dostępny w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć idealny samochód dla siebie.