Site Overlay

Czym jest Wallbox? Jak skrócić czas ładowania samochodu elektrycznego lub hybrydy?

Samochody elektryczne i hybrydy stają się coraz popularniejsze. Częstą obawą przed zakupem jest czas ładowania samochodu. Powstrzymuje Cię oczekiwanie na miejsce w publicznej stacji ładowania samochodów elektrycznych? Dowiedź się, jakie rozwiązania oferuje rynek?

Wallbox – rozwiązanie dla każdego

Wallbox to wysokiej klasy szybka ładowarka do samochodu elektrycznego lub hybrydy. Urządzenie pozwala stworzyć prywatną stację ładowania samochodów elektrycznych i usprawnić czas ładowania w dowolnym miejscu. Szybką ładowarkę można podłączyć do każdej instalacji elektrycznej. W układzie jednofazowym idealnie sprawdzi się

  • model Green Wallbox 3,6kw
  • model Green Wallbox 7,2kw


Przy instalacji trójfazowej najlepszym rozwiązaniem jest:

  • Green Wallbox 11kw
  • Green Wallbox 22kw.

Ładuj w domu lub w firmie

Urządzenie można zainstalować na zewnątrz, ponieważ jest odporne na warunki atmosferyczne. Jego stopień ochrony to IP66, co skutecznie chroni przed pyłem i wodą. Wallbox jest kompatybilny z hybrydami plug-in i z każdym samochodem elektrycznym – dostępne są modele z wtyczką Typu 2, wtyczką Typu 1 oraz gniazdem Typu 2. Moc ładowania zawiera się w przedziale od 3,6kW do 22 kW w zależności od posiadanej instalacji elektrycznej. Wallbox można zainstalować również w przestrzeni publicznej np. na parkingu w firmie i kontrolować dostęp przy pomocy karty RFID.

Estetycznie i efektywnie

stacja ładowania


Szybkie stacje ładowania samochodów elektrycznych wyposażone są w wyświetlacz LCD, który pokazuje moc i czas ładowania. O statusie postępu informuje pasek LED na
urządzeniu. Nowoczesny, minimalistyczny wygląd Wallboxa uzupełnienia jakość, na którą masz aż 5 lat gwarancji. Sprawdź kalkulator czasu ładowania samochodów elektrycznych Wallbox!