Site Overlay

Pomysł na aktywnie spędzone popołudnie

Dla wielu osób jeszcze do niedawna przejazd Lamborghini Gallardo był nieosiągalnym marzeniem. Samochód, który kosztuje kilkaset tysięcy nie często pojawia się na polskich drogach. Dlatego też, wszyscy ci, którzy pragną spełnić swoje marzenie powinni, jak najszybciej odwiedzić tor samochodowy. Fachowi instruktorzy, świetne przygotowane tory i doskonałe auta – to wszystko teraz można znaleźć w większości dużych miast.

Atrakcja nie tylko dla profesjonalnych kierowców


Przejazd Lamborghini Gallardo to atrakcja dla pasjonatów motoryzacji i nie tylko. Wręcz przeciwnie, kto choć raz spróbował jazdy szybkim autem na profesjonalnym torze wyścigowym, wraca po adrenalinę i emocje, których nie sposób doświadczyć nigdzie indziej. Co ciekawe, nie tylko panowie uwielbiają się ścigać na specjalnie do tego przygotowanych torach. Również panie coraz częściej odwiedzają takie miejsca, gdyż pozwala im to odstresować się po ciężkim dniu i stać się lepszymi kierowcami na polskich drogach.

Najwyższy poziom obsługi

Czy trzeba się obawiać nieznajomości obsługi auta? Jak to wszystko wygląda na miejscu? Pracownicy torów zrobią wszystko, by każdy, kto odwiedza to miejsce czuł się bezpiecznie i komfortowo. Zanim klient siądzie do auta, będzie musiał przejść krótkie szkolenie obejmujące obsługę samochodu oraz zasady poruszania się na torze. Dla wszystkich tych, którzy chcieliby wykupić przejazd Lamborghini Gallardo, lecz sami nie chcą kierować autem lub po porostu nie mają prawa jazdy, czekają kierowcy rajdowi, którzy dołożą wszelkich starań, by ta przejażdżka dla klientów była wyjątkowa i niezapomniana.

przejazd Lamborghini Gallardo

Jak to wygląda cenowo?

Warto wejść na stronę internetową i sprawdzić aktualne ceny. Właściciele tego typu miejsc zachęcają klientów, by na bieżąco sprawdzali ofertę, gdyż co chwilę pojawiają się ciekawe promocje, które zachęcają, by wykupić voucher na przejażdżkę sportowym autem zarówno dla męża, chłopaka, brata, taty, jak i szefa. Ceny wynajmu sportowych, najlepszych aut zaczynają się już od 199 zł. Wykupując jednak cały dzień na torze dla wielu osób, można liczyć na naprawdę korzystne rabaty.