Site Overlay

Kto może wynająć Porsche 911?

Samochody marki Porsche uznawane są na całym świecie za pojazdy kultowe. Niezależnie od modelu firma ta dba o to, aby wykończenie auta oraz jego moc zapewniały kierowcom niezapomniane odczucia.

Jazda po torze

Wynajem Porsche 911 to możliwość przetestowania wyjątkowego auta produkowanego od prawie 60 lat. Oczywiście modele nowsze różnią się od siebie technologią, ale wszystkie powiązane są ze sobą dzięki ikonicznej stylistyce. Model ten zyskał wielu fanów na całym świecie i uznawany jest za najbardziej charakterystyczny samochód tej niemieckiej marki. Jest to auto z silnikiem z tyłu, który umieszczony jest w taki sposób, że przejazd po torze i łamanie zakrętów jest bardzo ekscytujące. To właśnie dlatego coraz więcej osób wybiera taką formę prezentów z okazji urodzin, osiemnastek oraz innych imprez okolicznościowych.

Co wyróżnia auta marki Porsche?

Model 911 to auto, które skrywa potężny silnik o pojemności 3,6L o mocy 319 koni mechanicznych. Liczby te robią wrażenia nawet na osobach niebędących wielkimi fanami motoryzacji. Osoba testująca Porsche 911 może w 4,8 sekundy rozpędzić się od zera do setki. Układ kierowniczy zapewnia bardzo dobrą kontrolę jazdy, dzięki czemu osoba prowadząca pojazd może bez problemu bawić się na zakrętach, których pełno jest na torze wyścigowym. Długie proste odcinki dają możliwość osiągnięcia naprawdę dużych prędkości. Jak wiadomo, szybka jazda po drogach publicznych jest niebezpieczna zarówno dla kierowcy prowadzącego taki pojazdu, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Co więcej, brawurowa jazda prowadzić może do utraty uprawnień.

wynajem Porsche 911

Każdy kierowca i fan motoryzacji niezależnie od płci lub wieku powinien choć raz spróbować swoich sił jako kierowca auta sportowego. Ceny aut luksusowych są bardzo wysokie

, przez co są one niedostępne dla każdego. Jedną z metod na przetestowanie takich pojazdów jest właśnie wynajem Porsche 911.