Site Overlay

Jakie cechy mają opony Dębica Frigo HP2?

Dębica jest to najbardziej popularna polska marka oponiarska, której historia zaczęła się już w 1937 roku. Marka należy obecnie do renomowanego amerykańskiego koncernu Goodyear, w ten sposób ma dostęp do nowoczesnych ośrodków badawczych, innowacyjnych technologi, a także bardzo rozwiniętego systemu dystrybucji.

Co nowego zostało wprowadzone do opon dębica frigo hp2 w porównaniu do poprzedniej wersji?

Opony dębica frigo hp2 w zależności od rozmiaru mają indeks prędkości H (210 km/h) albo V (240 km/h). Warto podkreślić, że tak samo jak w przypadku poprzedniego modelu producent wziął pod uwagę kierowców, którzy są miłośnikami dynamicznej jazdy. Opony dębica frigo hp2 ze względu na swoją atrakcyjną cenę są jednak produktem praktycznie na każdego. Głównym celem inżynierów było bowiem stworzenie kompletu opon, który w żaden sposób nie będzie w stanie nadwyrężyć budżetu użytkownika przez cały okres eksploatacji, który jest przewidywany przynajmniej na kilka lat. 

dębica frigo hp2
Kliknij w obrazek i przejdź do sklepu z oponami

Ciekawostki związane z oponami dębica frigo hp2

Nie wszyscy mają świadomość, że obecnie opony dębica frigo hp2 są najczęściej kupowanymi oponami zimowymi w Polsce. Ogumienie marki Dębica produkowane są zarówno w Polsce, jak i Turcji, Niemczech, Słowenii i Francji. 

Jak zostały ocenione poszczególne parametry opon dębica frigo hp2?

Wyniki oceny poszczególnych parametrów opon dębica frigo hp2 przedstawiają się następująco rzyczepność na suchej powierzchni – 9/10, komfort (niska emisja hałasu) – 7/10, przyczepność na śniegu – 8/10.