Site Overlay

Niezawodna moc opon z Hankooka

Wraz z upływem lat na rynku motoryzacyjnym powstają to coraz nowsze opony, które to mogą poszczycić się renomą i uznaniem wśród kierowców. Nie od dziś wiadomo, że producent opon z Korei Południowej Hankook podbija rynki, dzięki wdrażaniu innowacji w produkcji.

Nowa generacja opony Hankook Ventus Prime 3

Technologia oraz dużo lepsze wyniki nowej generacji produktu Hankooka nie wzięły się znikąd, bowiem inżynierowie z koreańskiego państwa wykonali kawał dobrej roboty, prawidłowo diagnozując wady oraz szukając najnowocześniejszych rozwiązań dotyczących doskonalenia opon.
Nowoczesna mieszanka gumowa – krzemionkowa nie jest dziś może wielkim odkryciem, ale wyzwanie, przed którym staje producent, to dobranie odpowiedniej proporcji oraz jakości używanych przy produkcji surowców.
Tym razem koreańsko – południowa firma nie zawiodła i wyprodukowała produkt, który w szybkim tempie zyskał sławę i poklask.

Innowacyjny produkt z Hankooka – Ventus Prime 3

Opony te posiadają podkład, który pozbawiony został łącznika. Dzięki wdrożonej technologii znacznie zwiększyła się trwałość podkładu niż, w przypadku elementów łączonych.
Opony Hankook Ventus Prime 3 to oczywiście opony radialne i jak każde ogumienie tego typu wymaga opasania, by nadać im stabilności oraz odpowiedniego kształtu. Ponadto, dzięki wdrożeniu nowoczesnych technologii udało się zyskać lepsze zachowanie opony na suchej oraz mokrej nawierzchni.

Opona Hankook Ventus Prime 3 to produkt z większą sztywnością, solidny, wytrzymały ze stabilną stopką, dzięki której znacznie poprawiło się manewrowanie autem.