Site Overlay

Voucher – niezapomniana przejażdżka po torze

Z roku na rok wyścigi na autodromach cieszą się coraz większą popularnością. Brawurowa jazda po torze potrafi sprawić niesamowitą radość wielu mężczyznom. Atrakcja ta zapewnia bowiem sporą dawkę adrenaliny, dzięki czemu na długo pozostaje w pamięci. W ostatnim czasie ogromnym zainteresowaniem wśród wielu fanów szybkiej jazdy cieszy się tor wyścigowy Słomczyn.

Zawody na torze w Słomczynie

Dziś niezawodny tor wyścigowy położony w Słomczynie kojarzy się wielu kierowcom z niezwykle interesującymi zawodami sportowymi na których to można podziwiać między innymi rallycross. 

Długość tego toru wynosi tysiąc dwieście metrów oraz posiada szerokość, w zależności od miejsca nawet szesnastu metrów. Nawierzchnia tego wysokiej klasy autodromu została wylana nowoczesnym asfaltem, dzięki czemu każdy kierowca bez żadnych przeszkód może pozwolić sobie na brawurową oraz niezapomnianą jazdę wybranym samochodem sportowym.

Ranga i prestiż toru wyścigowego w Słomczynie   

Dzięki organizowanym imprezom sportowym, wśród których można wymienić: Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Pucharu Europy Centralnej w Rallycrossie oraz Mistrzostwa Polski tor ten z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. 

Konfiguracja tego niezawodnego autodromu umożliwia przeprowadzenie na nim szeregu kombinacji, co pozwala na organizowanie bardzo ciekawych treningów sportowych.

Znajdujący się tutaj tor kartingowy oraz samochodowy stanowią jedną całość, dzięki czemu zawody dla gokartów czy dla crossu  można tutaj zorganizować bez jakichkolwiek przeszkód. Ten nowoczesny obiekt jest wyposażony w zadaszoną trybunę, która potrafi zmieścić aż sześciuset kibiców. 

Przejazd po torze – doskonały pomysł na prezent 

O brawurowej jeździe po torze marzy mnóstwo mężczyzn. Warto zatem  sprawić bliskiej osobie ogromną radość i podarować jej voucher, który to uprania do skorzystania z autodromu w Słomczynie.  

Voucher to doskonały pomysł na prezent dla każdego ukochanego mężczyzny, zarówno męża, dorosłego syna, jak i ojca. Taki podarunek pozwala wybrać wymarzony model samochodu, a następnie mknąć mim po torze z niesamowitą prędkością.