Site Overlay

Firma motocyklowa Shark – francuski styl

Francja nigdy nie kojarzyła się z wytrzymałością. Wbrew temu powszechnemu przekonaniu występuje firma motocyklowa Shark. Ich kaski od lat najlepiej przechodzą testy SHARP – dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz współpracy ze znanymi motocyklistami takimi jak Troy Corser czy Cyril Despres są w stanie zapewnić konsumentowi odpowiednią niezawodność oraz bezpieczeństwo.

Z miłości do wyścigów

Bardzo ciekawym faktem jest ten, że produkty firmy Shark znalazły uznanie w najwyższej klasie wyścigów motocyklowych – Moto GP. Jest to swoiste wyróżnienie i ukłon w stronę producentów, których towar stoi na najwyższej półce. Powiązania z wyścigami sugerują więc raczej sposób użytkowania produktów firmy Shark; są to typowo sportowe kaski – oczywiście można je także zakładać jeżdżąc po ulicach miast – ale design, styl i bardzo trwałe wykonanie przywodzą na myśl bardziej Jorge Lorenzo niż wyjazd w góry.

Różnorodność

W ofercie producenta dostępnych jest kilka typów kasków: integralne, szczękowe, otwarte i enduro – jest to wybór wystarczający dla swobodnego dopasowania kasku do swoich potrzeb, ale także szansa na przyjrzenie się czemuś, czego wcześniej się nie widziało i ewentualnego zrewidowania swoich marzeń. Warto wybrać nie ten kask, który będzie najdroższy, tylko ten, który najbardziej się przyda. Nie zawsze wybór najmocniejszego kasku z kevlaru okaże się wyborem trafionym.