Site Overlay

BMW serii 3

Marka BMW zawsze chciała być liderem wśród motoryzacyjnych marek. W zasadzie można powiedzieć, że jest jedną z tych marek, które cieszą się największą renomą i chęcią jej posiadania. BMW serii 3 przez lata oceniane było tylko i wyłącznie jako samochód klasy średniej. Jednak po całkowitej zmianie jego wyglądu, z całą pewnością można rzec, że jest to samochód zaliczający się w kategorie małej limuzyny.

BMW SERII 3

Jest, to samochód, który przez dłuższy okres czasu uważany był za taki, którym poruszali się w głównej mierze młodzi ludzie. Mowa oczywiście w tym wypadku jest o starszych modelach tej marki. Najnowsze BMW serii 3 to już nie tylko pojazd dla jej najmłodszych fanów. Nowa stylistyka samochodu łączy sportowe zacięcie i charakter wraz z jego przyszłością. Każdy szczegół spełnia najskrytsze marzenia o posiadaniu tego modelu.

Najnowszy model pojazdu pozostawia całą konkurencję za sobą. Wszystkie oczekiwania związane z tą marką i samochodem są spełnione w najmniejszym detalu. Niewątpliwie jest to ikona światowej motoryzacji, która wzbudza niesamowite emocje i radość z jazdy na najwyższym możliwym poziomie. Nowy design wytycza nowe ślady w początku nowej ery motoryzacji. Wszystkie jednostki silnikowe są wydajniejsze i mocniejsze niż w poprzednich modelach.

BMW M serii 3 jest samochodem, które oznacza pasję do sportów motorowych, a jego sportowa wersja oznacza maksymalną wydajność, która jest zastosowana w każdym nawet najmniejszym szczególe. Dynamika jazdy powoduje wzrost emocji i adrenaliny.

BMW 3 LEASING

BMW 3 w leasingu

Cena najnowszego BMW serii 3 zaczyna się od 135 000zł. Oczywiście tyczy się ona podstawowego pakietu, jaki jest dostępny u dealera samochodowego. Leasing BMW 3 pozwoli spełnić marzenia wielu o posiadaniu tego luksusowego, a zarazem sportowego samochodu. Po konsultacji z salonem samochodowym dla każdego pakietu i możliwości zainteresowanego zostanie obliczona indywidualna rata.